Dzień matki 2026
Eklenme tarihi: Planlanan gonderim tarihi:
Cześć to znowu kolejny dzien Matki. Właśnie przeczytałam list, który napisalam rok temu. Teraz jak to czytasz to bedzie 2 lata temu. Oczywiście sie popłakałam. Ten dzień matki byl zupełnie inny. Nie narzuciłam sobie chyba tej presji, jak na mój pierwszy dzien matki. Chodzę juz do pracy, wiec nie mam juz tyle czasu dla Polci. Ale mimo wszystko to byl piękny dzien. Jak przyjechałam do domu dostalam od niej laurkę, która zrobila mi razem z babcią Renią i Michałem. Dostałam tez kwiatka urwanego z ogrodu. Chyba byla przejęta wręczaniem mi prezentu bo aż zaniemówiła. Przywiozłam sushi. Zjedliśmy. Dałam kawałek Polci, próbowała jesc patyczkami co nigdy nie widziała ze tak trzeba jeść. To bylo mega urocze i wzruszające. Teraz ma etap oprowadzania się za rączkę. Wiec zrobiłyśmy kilka kursów z wozkiem. Jeszcze karmie ją piersią. Przetrwałam to i jestem za to wdzięczna ze moge dawac jej mleko z piersi . Mamy ze sobą niesamowita wiez. Dziękuję za ten cud każdego dnia. Jest moim oczkiem w głowie. Mimo ze daje czasami popalić. Dziekuje za to ze jest mi dane byc mamą. Dziekuje ze Pola jest zdrowa. Dziekuje że jestesmy szczęśliwi. Później przyszla moja mama. Złożyliśmy jej życzenia i daliśmy prezent. Później babcia Renia zabrała nas na lody. Polcia dostala wafelka. I poszliśmy na plac zabaw. Bujałyśmy sie razem w bocianim gnieździe. Tak sie wtuliła we mnie. Podobało jej sie. Potem tyrolka. Na poczatku sie bała, ale ja zjechałam i pokazałam jej o co chodzi. Michal ją trzymał i zjeżdżala kilka razy. Później ślizgawki, nawet sama zjechałam i mialam lęki hahha. Huśtawka, karuzela, i drabinki. Wróciliśmy do domu. Dostala kolacje w sumie to reszte, która została z obiadu. Renia ogarniała kuchnie, a ja gotowałam jej płatki jaglane. I ona w tym czasie sama jadla. Nie karmilysmy jej. Ani nie zwracalysmy uwagi. Sama jadla widelczykiem i świetnie jej wychodziło. Tylko zerkałyśmy co chwile zeby zobavzyc jak siebie radziła. Boki zrywać. Teraz Polcia zjadla cyca i smacznie spi. Dziekuje za to szczescie. Dziekuje ze jestem jej mamą. Mam nadzieje ze jestem dobra mamą.
pozdrawiam
Ja z przeszłości
Tak jesteś dobra mamą.
Jesteś kochana
Jesteś wspaniała
Masz wspaniale zycie.
I jesteś za to wdzięczna
pozdrawiam
Ja z przeszłości